Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące (FAQ) naszej aplikacji.

Wybierz temat który Ciebie interesuje:

Wymagania Aplikacji

Zaprojektuj-Ogrod działa na wszystkich urządzeniach z aktualnymi przeglądarkami internetowymi. Projektowanie ogrodu najbardziej praktyczne jest na komputerach z myszką, ale aplikacja obsługuje też urządzenia z ekranami dotykowymi (tablety). Używanie Zaprojektuj-Ogrod na telefonach komórkowych (smartphone’ach) jest możliwe, ale z powodu małego rozmiaru ekranu jest mało praktyczne.

Zalecamy używanie przeglądarki Google Chrome na urządzeniach z systemem Windows jak i Mac OS/iOS. Dodatkowo Mozilla Firefox oraz Safari powinny działać poprawnie. Pozostałe przeglądarki też są obsługiwane, ale niektóre funkcje narzędzia do projektowania ogrodów mogą być niedostępne. W szczególności starsze wersje przeglądarki Internet Explorer mogą nie działać poprawnie.

Narzędzia Projektowe

Wszystkie znajdujące się w sekcji „Mała architektura” w zakładce „Budynki” mają ustalone parametry i nie można ich modyfikować. Są to konkretne projekty domów wybranych biur projektowych bez możliwości zmiany w aplikacji. Natomiast w sekcji „Nawierzchnie” jest również zakładka „Budynki” i po wybraniu „Ściany budynku” można narysować dom o dowolnych wymiarach. Po wyznaczeniu budynku można też ustawić jego wysokość – standardowo wpisana jest wysokość 3 metry.

Skarpy i wzniesienia terenu są produktem testowym – jest o tym zamieszczona informacja w aplikacji, na każdej zakładce o treści „Uwaga: Elementy ukształtowania powierzchni nie są widoczne w podglądzie 3D. Elementy ukształtowania powierzchni brane są pod uwagę tylko w momencie renderowania wizualizacji ogrodu.”

Prywatność

Twój projekt nie będzie widoczny dla wszystkich użytkowników Zaprojektuj-Ogrod.pl. Wszystkie projekty są dostępne tylko dla ich autorów.

Subskrypcje

Wersja próbna umożliwia poznanie naszej aplikacji. Możesz używać większości funkcji (oprócz drukowania i podglądu HD) oraz wszystkich dostępnych w naszej bazie danych roślin. Po zarejestrowaniu się, możesz zapisać efekty swojej pracy.  W wersji próbnej nie będziesz mieć możliwości ponownego otwarcia projektu i kontynuowania swojej pracy. Wersja pełna umożliwia ponowne otwieranie projektu i dalszą nad nim pracę. Wersja pełna jest płatna zgodnie z cennikiem.

Zakres funkcji w wersji pełnej i w wersji profesjonalnej jest taki sam, zasadniczą różnicą jest cel wykorzystania aplikacji.Do celów prywatnych (niezarobkowych) dedykowana jest wersja pełna, natomiast do zastosowań komercyjnych – wersja profesjonalna.

Render rabaty z zaprojektuj-ogrod.pl wykonany na stacji graficznej