Konkursy

Pierwszy Konkurs Projektowy

Od dzisiaj rozpoczynamy nasz cykl comiesięcznych konkursów organizowanych przez Zaprojektuj-Ogrod.pl. Postaramy się, żeby co miesiąc zaproponować nowe, ciekawe zadanie projektowe jak również atrakcyjne nagrody.

W tym miesiącu, nagroda główna to bon za zakup roślin w internetowym sklepie ogrodniczym travo.pl o wartości 500zł brutto.

W tym miesiącu pomagamy Ewie i Andrzejowi. Mają do zagospodarowania teren przed swoim domem. Andrzej lubi kosić trawnik. Bardzo lubi. Więc większość trawnika zostaje. Choć na pewno jeden czy dwa klombiki dodadzą koloru... Ewa stawia jeden warunek - przed domem ma być magnolia. Ładnie wyeksponowana.

W niedługim czasie powstanie mur/płot od strony ulicy (na projekcie zaznaczony kamienną ścieżką). Po bokach działka będzie ogrodzona siatką. Sąsiedzi po obu stronach mają dość wysokie iglaki - więc Ewa i Andrzej raczej nie widzą potrzeby tworzenie żywopłotu. 

Obecnie część przed domem wygląda tak:

 

I jeszcze jedna fotka:

Płot, który ma powstać, będzie w jednej linii z widocznym powyżej licznikiem gazowym. Brama będzie dwu-skrzydłowa, otwierana do środka. Oznacza to, że możemy sadzić przy płocie - nie trzeba zostawiać miejsca na bramę przesuwną.

Widok z góry na działkę:

 

 Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy:

1. Zalogować się w zaprojektuj-ogrod.pl,  jeżeli nie posiadasz jeszcze loginu - zarejestruj się tutaj.

2. Kliknąć w poniższy przycisk, który skopiuje szablon projektu konkursowego do Twojego profilu i umożliwi Ci wykonanie projektu:

 

 Przebieg konkursu:

1. Podczas pracy nad zgłoszeniem konkursowym, Twój projekt pozostaje ukryty (inni użytkownicy nie mają do niego dostępu). 

2. Konkurs trwa do dnia 21 kwietnia 2013 godziny 24:00.

3. W dniu 22 kwietnia wszystkie projekty biorące udział w konkursie zostaną zablokowane przez administratora i ich dalsza edycja nie będzie możliwa.

4. 25 kwietnia zostaną ogłoszone wyniki. Jednocześnie wszystkie nagrodzone oraz wyróżnione projekty zostaną upublicznione i umieszczone w katalogu projektów.

 

Data publikacji: 4.04.2013
Kategoria: Konkursy
Ostatnia aktualizacja: 6.04.2013
Modyfikowany przez: Bartek Czarnecki

Komentarze

Zaloguj się, aby komentować

Tagi