Pomoc

Jak opłacić abonament premium ?

W związku z kilkoma pytaniami dotyczącymi sposobu opłacania abonamentu za dostęp premium do naszej aplikacji Zaprojektuj-Ogrod, przygotowaliśmy dla Was krótką instrukcję. 

Opłacić abonament można po zarejestrowaniu się i zalogowaniu się na swoje konto ze strony Zasil Konto.

  • Wybieramy rodzaj abonamentu, który chcemy zakupić.

  

  • Następnie wybieramy sposób płatności - PayU lub PayPal
  • Klikamy Przejdź do Patności  i uzupełniamy informacje o sobie - Imię, Nazwisko oraz adres e-mail. 

  • Po sprawdzeniu danych, klikamy Zapłać. Zostaniemy przeniesieni na stronę operatora płatności, na której należy postępować według instrukcji podanych na ekranie.

 PayU

PayU SA to polski operator, należący do tej samej grupy kapitałowej co Allegro. PayU obsługuje praktycznie wszystkie polskie banki oraz płatności zwykłym przelewem (np na Poczcie) . 
  
 
Po wybraniu rodzaju płatności zostaniemy przekierowani bezpośrednio na stronę banku, na której finalizujemy transakcję zgodnie z instrukcjami wybranego banku. Po sfinalizowaniu transakcji zostaniemy ponownie przekierowani na stronę zaprojektuj-Ogrod.pl.
Przelewy elektroniczne zwykle są księgowane w ciągu kilku minut do kliku godzin. W niektórych przypadkach może to być dopiero w następnym dniu roboczym. Jak tylko wpłata zostanie zaksięgowana otrzymamy automatyczne powiadomienie z Zaprojektuj-Ogrod, że konto zostało doładowane (subskrypcja została aktywowana).
 

PayPal

PayPal to największy międzynarodowy operator płatności internetowych. W przypadku płatności PayPal, możemy zapłacić przy pomocy środków zgromadzonych na koncie w systemie PayPal, lub przy pomocy karty kredytowej bez zakładania konta w PayPal.

Podobnie jak w przypadku PayU, otrzymamy automatyczne powiadomienie jak tylko wplata zostanie zaksięgowana i subskrypcja została aktywowana.

Data publikacji: 11.02.2014
Kategoria: Pomoc
Ostatnia aktualizacja: 11.02.2014
Modyfikowany przez: Bartek Czarnecki

Komentarze

Zaloguj się, aby komentować

Tagi