Projekty Ogrodów

Zamów Projekt Ogrodu

Chcesz zamówić u nas projekt ogrodu

Przygotujemy dla Ciebie projekt Twojego wymarzonego ogrodu. Wystarczy, że poświęcisz kilka minut na uzupełnienie poniższej ankiety, a my na tej podstawie przygotujemy wszystko co będzie Ci potrzebne.

Wizualizacja Projektu Ogrodu
Przykładowa wizualizacja projektu ogrodu 
 

Projekt oczywiście będzie przygotowany przy użyciu naszej aplikacji - co oznacza, że w łatwy sposób możesz zapoznać się z postępami prac i co więcej, samemu nanosić zmiany. Kiedy przygotowujemy Twój projekt ogrodu, najpierw opracowujemy dwie wersje projektu koncepcyjny i po konsultacjach z Tobą przygotowyjemy finalną wersję projektu ogrodu.

Wizualizacja Projektu Ogrodu
Przykładowa Wizualizacja Projektu Ogrodu  

Projekt Koncepcyjny

Projekt koncepcyjny to nic innego jak pewna koncepcja zagospodarowania Twojego ogrodu.  Przede wszystkim, na podstawie Twoich preferencji, staramy się zaplanować strefy w ogrodzie o różnym przeznaczeniu - rekreacyjnej, oddzielającej itp. Zobacz więcej>>.

Koncepcyjny Projektu Ogrodu - Widok z Góry
Koncepcyjny Projekt Ogrodu - Widok z Góry 

Projekt Finalny

Projekt finalny - to  kompletny projekt ogrodu zawierający wszystkie nasadzenia, dobrane pod kątem warunków siedliskowych na działce - gleby oraz nasłonecznienia. Oczywiście udostępnimy Ci projekt ogrodu w naszej aplikacji - co oznacza, że od razu otrzymujesz listę nasadzeń, powiązane z nią opisy roślin, jak również przypomnienia dotyczące pielęgnacji roślin w Twoim ogrodzie.

Projektu Ogrodu - Widok z Góry

Projekt Ogrodu - Widok z Góry  

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj sie z nami:
lub telefonicznie: (+48 12) 307-03-41

Ankieta 

Wypełnij poniższy formularz. Po otrzymaniu formularza prześlemy Ci wycenę wykonania Twojego projektu ogrodu.

Uzupełnienie formularza nie jest wiążące - po otrzymaniu od nas oferty nie jesteś zobligowany do zamówienia projektu ogrodu. Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest dokonanie zapłaty zgodnie z ofertą.

Data publikacji: 2.04.2013
Kategoria: Projekty Ogrodów
Ostatnia aktualizacja: 21.05.2014
Modyfikowany przez: Bartek Czarnecki

Komentarze

Zaloguj się, aby komentować

Tagi