Zadzwoń: (12) 307 03 41

Często Zadawane Pytania (FAQ)

Nasza aplikacja

Na jakich urządzeniach mogę używać Zaprojektuj-Ogrod.pl?

Zaprojektuj-Ogrod działa na wszystkich urządzeniach z dość nową przeglądarką internetową. Projektowanie ogrodu najbardziej praktyczne jest na komputerach z myszką, ale aplikacja obsługuje też urządzenia z ekranami dotykowymi (tablety). Używanie Zaprojektuj-Ogrod na telefonach komórkowych (smartphone'ach) jest możliwe, ale z powodu małego rozmiaru ekranu jest mało praktyczne.

Czy Zaprojektuj-Ogrod działa we wszystkich przeglądarkach internetowych?

Zalecamy używanie przeglądarek Mozilla Firefox lub Google Chrome na urządzeniach z systemem Windows, Safari lub Google Chrome na urządzeniach z systemem Mac OS/iOS. Pozostałe przeglądarki też są obsługiwane, ale niektóre funkcje narzędzia do projektowania ogrodów mogą być niedostępne. W szczególności starsze wersje przeglądarki Internet Explorer mogą nie działać poprawnie.

Co to są Gotowe Rabatki i jak ich używać?

Gotowe Rabatki to gotowe zestawy roślin, które możesz wykorzystać w swoim projekcie ogrodu. Wystarczy wybrać rabatkę z katalogu i umieścić ja na projekcie. Zobacz jak >> 

Czy jest możliwość zmiany wymiarów domów ? 

Wszystkie znajdujące się w sekcji "Mała architektura" w zakładce "Budynki" mają ustalone parametry i nie można ich modyfikować. Są to konkretne projekty domów wybranych biur projektowych bez możliwości zmiany w aplikacji. Natomiast w sekcji "Nawierzchnie" jest również zakładka "Budynki" i po wybraniu "Ściany budynku" można narysować dom o dowolnych wymiarach. Po wyznaczeniu budynku można też ustawić jego wysokość - standardowo wpisana jest wysokość 3 metry.

Jak zrobić skarpę ?

Skarpy i wzniesienia terenu są produktem testowym - jest o tym zamieszczona informacja w aplikacji, na każdej zakładce o treści "Uwaga: Elementy ukształtowania powierzchni nie są widoczne w podglądzie 3D. Elementy ukształtowania powierzchni brane są pod uwagę tylko w momencie renderowania wizualizacji ogrodu."      

Prywatność

 Czy mój projekt ogrodu jest widoczny dla innych?

Twój projekt nie będzie widoczny dla wszystkich użytkowników Zaprojektuj-Ogrod.pl. Jeżeli chciałbyś, aby projekt  był publiczny wystarczy zmienić ustawienia prywatności w projekcie w Wersji Pełnej.

Subskrypcje

Czym różni się subskrypcja Próbna od Pełnej ?

Wersja próbna umożliwia poznanie naszej aplikacji. Możesz używać większości funkcji (oprócz drukowania i podglądu HD) oraz wszystkich dostępnych w naszej bazie danych roślin. Po zarejestrowaniu się, możesz zapisać efekty swojej pracy.  W wersji próbnej nie będziesz mieć możliwości ponownego otwarcia projektu i kontynuowania swojej pracy. Wersja pełna umożliwia ponowne otwieranie projektu i dalszą nad nim pracę. Wersja pełna jest płatna zgodnie z cennikiem.

Czym różni się wersja Profesjonalna od wersji Pełnej ? 

Zakres funkcji w wersji pełnej i w wersji profesjonalnej jest taki sam, zasadniczą różnicą jest cel wykorzystania aplikacji.Do celów prywatnych (niezarobkowych) dedykowana jest wersja pełna, natomiast do zastosowań komercyjnych - wersja profesjonalna. 

 

 

Skontaktuj się z nami:
lub telefonicznie: (+48 12) 307-03-41