Zadzwoń: (12) 307 03 41

O Zaprojektuj Ogrod

Nasza historia jest bardzo prosta:

Kupiliśmy działkę, wybudowaliśmy dom. Okazało się że mamy też ogród i trzeba coś z nim zrobić.

Nie wiem, czy to tylko nasza cecha osobista, czy wszyscy tak mają, ale kiedy robimy coś, zawsze najpierw chcemy spróbować zrobić to sami. Dopiero kiedy sobie z zadaniem nie radzimy, szukamy pomocy specjalistów.

Tak było z domem i naszymi modyfikacjami projektu, tak było z wystrojem wnętrz. I tak też było ze zorganizowaniem ogrodu. Przy okazji projektowania ogrodu okazało się, że nie ma nigdzie narzędzia które by nam to ułatwiło.

I stąd wziął się pomysł, żeby stworzyć serwis Zaprojektuj-Ogrod. Serwis, który nie tylko pomoże Ci zaprojektować swój ogród, balkon czy taras, ale również przypomni o niezbędnych pracach ogrodowych - od regularnego podlewania, przez odpowiednie nawożenie i przycinanie. 

Zapraszamy.

Monika i Bartek

O nas


 

Monika Czarnecka 

Właścicielka Zaprojektuj-Ogrod.pl. Dba o wszystko i wszystkich. I o sprawne działanie firmy.
W wolnym czasie - zawsze w ogrodzie. Uwielbia budleje, kalinę i pnącza wszelakie. 

 


 

Bartłomiej Czarnecki 

Zamieszany w sprawę od początku. Współzałożyciel Zaprojektuj-Ogrod. Lubi pizzę z ogrodu i szalone wynalazki. Bartek dba o techniczne szczegóły.
Snowboardzista, w wolnym czasie prowadzi blog o snowboardzie - canmanski.com.

 

Nasz Zespół

 


 

Marcin Panek

Bardziej znany jako 'mpanek'.
Od lat 90-tych związany z Internetem i nowymi technologiami. Doświadczony programista, analityk i PM. W swoim dorobku ma realizację wielu projektów internetowych z branż motoryzacyjnej, wynajmu, HR, BI oraz IT.
W naszym projekcie Marcin zarządza całością 'produkcji' aplikacji.
 

 


 

Piotr Bator

Współwłaściciel nibynic, programista Ruby on Rails i Javascript, entuzjasta HTML5. Organizuje pracę nad narzędziem do projektowania ogrodów, a sam tworzy nasz podgląd 3D.
W wolnym czasie, czyta książki na 'kalkulatorze'. 
 

 


 

dr inż. Joanna Czerwińska 

Dendrolog. Współpracowała z nami przy opracowywaniu bazy danych roślin, ich parametrów i wzajemnych zależności. Lubi magnolie i koncerty rock'owe.
 

 


 

Beata Puła

Architekt Krajobrazu. Uwielbia kawę i nie waha się jej użyć. Rower, wiosna, architektura i ogrody - tak mógłby wyglądać każdy jej dzień. 
Głównym zadaniem Beaty, jest przygotowanie modeli roślin.
 

 


 

Marcin Mierzejewski 

Doświadczony programista, lider i manager. Brał udział w realizacjach międzynarodowych projektów informatycznych dla branż Life Science, Finanse i Bankowość, Motoryzacja, Telekomunikacja. 
W naszym projekcie pełni funkcje doradcy.

 Patryk Lange 

Nasz Coach. Oferuje wsparcie i kibicuje projektowi. Sprawia, że znikają wyimaginowane problemy i przeszkody, a z rzeczywistymi dajemy sobie radę. Pasjonat coachingu, podróży geograficznych i duchowych. Snowboarder i motocyklista.